Projekt wizytówki piaseczno

Współpraca na wysokim poziomie

Niedawno otworzyłam swoją działalność. Jest to ciastkarnia. Specjalizujemy się w wyrobach babeczek a także domowych ciast. Z racji tego, że wypieki to moja mania, postanowiłam spleść ją z biznesem. Odnalazłam odpowiednie miejsce na sprzedaż moich wypieków, oprócz tego zadbałam o dobrą reklamę. Nieco później postanowiłam poszerzyć firmę o wypieki tortów. Wszystko było dopieszczone, a formalności załatwione niemniej jednak brakowało mi pomysłu na dotarcie do szerszej grupy odbiorców. 
Trafiłam do jednej z poznańskich drukarni. Prosiłam o pomoc w rozreklamowaniu mojej cukierni na większą skalę. Spotkałam się z doświadczoną obsługą. Zostałam poinstruowana jak powinnam zadbać o obraz swojej działalności i dodatkowo dostałam w cenie projekt wizytówki z własnym logo i adresem firmy. Zdecydowałam się na wydrukowanie całkowitego pakietu. Był to strzał w dziesiątkę. O mojej cukierni dowiedzieli się ludzie spoza miasta. Rozszerzyłam swoją firmę o usługę dowozu. 
Projekt wizytówki zalecam wszystkim osobą zakładającym firmę. Każda drukarnia musi zaplanować go osobiście pod potrzeby użytkownika. Nie może obejmować zbyt wiele wiadomości ani być nieskładny. Dzięki temu możliwy użytkownik zapamięta najistotniejsze wiadomości by móc bez problemu znaleźć firmę.
Koszt wizytówek nie jest duży. Czas adaptacji to przeważnie kilka dni. Drukarnia omawia z nami poszczególne elementy, które pragnęlibyśmy umiejscowić i zajmuje się zrealizowaniem projektu. Podczas gdy jest on gotowy, zostajemy zawiadomieni drogą mailową o alternatywie odbioru. W moim przypadku druk jest na wysokiej jakości papierze, dzięki któremu wizytówki przedstawiają się efektownie. Polecam niedużym oraz ogromnym firmom.


Możliwość komentowania jest wyłączona.