Banery reklamowe katowice

Polska tonie w reklamach

Przestrzeń publiczna w Polsce pozostawia niezwykle dużo do życzenia. W dużym stopniu jest to naturalnie podyktowane długim czasem komunizmu, który wypaczył nie tylko wygląd ulic, jednostek mieszkalnych, ale też sposób spostrzegania dobra wspólnego przez nas samych. I tu niestety wypada skierować uwagę na jedną kwestię, którą dość łatwo dałoby się u nas naprawić, jednakże tak się nie dzieje – wszechobecne, kiepsko zaprojektowane reklamy.
Z jednej strony każdy z nas w pewien sposób odbiera, iż w wielu przypadkach ulice wyglądają jak śmietniki a czasem nieomalże każda wolna przestrzeń pokryta jest przez przekrzykujące się obopólnie reklamy obuwia czy też obróbek blacharskich. Narzekamy na to… a następnie otwieramy osobistą firmę i rzecz jasna chcemy, ażeby była jak w największym stopniu wyraźna! No co, wszak to moja firma, moja prywatna, musi być widzialna, muszę mieć klientów, no co, ja nie będę miał?
I dzięki temu Polska tonie, a my zatapiamy się razem z nią, bowiem ludzie osaczeni brzydką przestrzenią stają się podirytowani i z czasem rozjątrzeni. Latem nie oddziałuje to na nas tak trwałe, ale w listopadzie… Gdyby jeszcze miasta wyglądały dobrze, a tutaj Banery Reklamowe Katowice błyszczą w neonowych kolorach, a Ogłoszenia Gdańsk w koszmarnie dopasowanych do siebie barwach. Wszyscy chcą taniej i głośniej, a niestety nie jest to właściwa droga do celu.
Szczęśliwie zaczyna się robić poniekąd lepiej, jeżeli rozchodzi się o witryny. Kawiarnie a przy tym restauracje inwestują w przyciągający szyld, zgodny z normami estetyki, dlatego, że wiedzą, że jeśli będzie on do chrzanu, nie przyciągnie nadto wielu odbiorców. Ich ulotki też stają się co chwila lepsze. Czas, ażeby z reklamami firm stało się tak samo.


Możliwość komentowania jest wyłączona.